Night run Velenje – Half Marathon

Again, this year…after last first run in this city… Ponovno, to leto….po lanski udeležbi tega teka v mestu…

Še prej sem se udeležil humanitarnega teka v okviru Nočnega teka, ki ga je radio Velenje  sponzoriral z namenom – donirat hrano, ki smo jo (ekipa Never give up-a in Anina zvezdica) uspeli zbrati / pripraviti… samo za intermeco: potreben je bil en klic in ideja/namen/srce… Udeležba na tem teku, katerega štart je bil ob 20.00 je bil slab, kar sem bil malce razočaran – a vendarle sem ga odtekel, bolj z namenom segrevanja in raztega na kasnejšo tekmo ob 21.00 uri.

21.00 štart Nočnega teka – 4 krogi. Štart iz pred Welness centra Galactica, trasa speljana preko atletskega stadiona Velenje in v nadaljevanju okrog Škalskega jezera ter z drugim, zaključnim odsekom skozi Muzej premogovništva Velenje, ter povraztek nazaj na ciljno-štartni prostor pri Galactici. Trasa bila solidno označena z baklami ter v muzeju prmeogovništva speljana skozi tunel –  kar je dalo odlično vzdušje… Končno 8. mesto mi je tudi dalo dober občutek. Na koncu še samo kramljanje z znanci in ostalimi tekaškimi navdušenci, ki so bili na prizorišču in na zaključku. No, vse skupaj smo končali okrog 0:00 ure, nakar je sledil zaslužen obrok … 🙂 v McDonaldsu. Za nagrado…

Čestitke Zali – za absolutno zmago. Odlična si…!